Фільми онлайн
Тещины блины 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Тещины блины 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Тещины блины 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Тещины блины 4 серия онлайн
Світла і Діма живе в чудовому містечку Блинове, на Золотому кільці. Їм - близько тридцяти, у них - семирічний Санька і полугодовалая Оленка. У мами Свєти, Ольги Миколаївни, п'ятдесятирічної самотньої красуні - артіль виробництва кераміки для туристів. Світла працює там же - малює приволзькі орнаменти для чашок-мисок.

Діма - талановитий кухар. Але, в черговий раз, залишився без роботи: його кулінарні шедеври та боротьба з порушеннями якості і кількості продуктів, до двору не доводяться. Характер у Діми легкий: він як і раніше годує ораву друзів млинцями і мріє про ресторані на березі Волги. А Світла втомилася від безгрошів'я і нестабільності. Та Ольга не шанує зятя: не такого чоловіка-романтика хотіла вона для своєї доньки. Ось хоч Петька - однокласник: юрист, на іномарці роз'їжджає...

І ось, коли сімейний човен майже розбився об побут, Світла виграє в лотерею три мільйони! І... не говорить про це чоловікові... Ольга схвалює: «молодець! Кидай його, з таким стартовим капіталом і без мужика не пропадеш!». Але Світла робить несподіваний хід. Всі виграні гроші вона... вкладає в купівлю приміщення для ресторану. Петро, за Свєтін прохання, видається власником бізнесу, і запрошує Діму на роботу шеф-кухарем. Петро вирішує порадувати місцеве населення і приїжджих іноземних туристів високою італійською кухнею та іншими «фрікасе з бумбараса».

Тещины блины 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Тещины блины 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.