Фільми онлайн
Ключи от бездны 12 серия
1 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Ключи от бездны 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Ключи от бездны 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Ключи от бездны 12 серия онлайн
Весна 1946 року. Підмосковне селище Вугільна Лінія схвильований серією розбійних нападів і звірячих убивств. Тут бешкетує банда Пан Кривого, що складається з карателів, зрадників і злочинців, добре озброєних трофейною зброєю. Голова місцевої міліції, лейтенант Сергій Матвійович Высик, вже два місяці ганяється за невловимою бандою, але все марно.

Переконуючись, що стандартні методи тут не спрацьовують, слідчий вирішує звернутися за допомогою до фронтовим друзям: Казбека, колись першокласному «ведмежатникові», і Шалому, колишньому шулерові, які служили під керівництвом Сергія Матвійовича у кінній розвідці. За свої злочини вони відпрацювали сповна у штрафбаті, а за командира Высика готові піти у вогонь і в воду.

Нове вбивство, яке відбувається в селищі, остаточно заплутує ситуацію: жертва виявляється вченим, які мають відношення до засекреченого урядового проекту. Його смерть викликає паніку аж до самих верхів. Відвідуючи свого старого друга, місцевого лікаря, Высик дізнається ще одну дивну річ. Незадовго до смерті вчений розмовляв з доктором і подарував йому загадкову ляльку, що залишилася від його загиблої доньки.

В ході слідства з'ясовується, що секретний проект під кодовою назвою «Операція »Голем«, в якому був задіяний вчений, націлений на створення »нового біологічного людини», який буде володіти сверхъстественными здібностями і беззаперечно підкорятися чужій волі. На цей проект Сталін покладає навіть більше надій, ніж на розробку ядерної зброї.

Высик знайомиться з «мозком» проекту - академіком Буравниковым, довели, що час біохімічних процесів точно так само підкоряється законам теорії відносності Ейнштейна, як і все інше. Буравникова мучить совість: він розуміє, до яких страхітливих наслідків приведуть його відкриття.

Высик і Буравников знаходять багато спільного і дуже швидко стають друзями. Допомога академіка, вхожим у вищі урядові кола, виявляється надзвичайно важливою для слідчого. Маючи такий тил, Высик спрямовується до вирішення головних завдань: до розгрому банди Кривого і до захисту близьких йому людей...

Ключи от бездны 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Ключи от бездны 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.