Фільми онлайн
Бездна 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Бездна 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Бездна 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Бездна 16 серия онлайн
Олександр Варламов працює в спеціальному підрозділі міліції, яка займається розкриттям серійних вбивств і особливо жорстоких злочинів, скоєних людьми з відхиленнями у психіці. Коли звичайні методи не працюють, і слідство заходить у глухий кут, в гру вступають Варламов зі своєю групою. Вивчаючи місце злочину, докази, результати судмедекспертизи, вони обчислюють психотип маніяка і намагаються зрозуміти його справжні мотиви. Вони вникають в кожен крок злочинця і намагаються вгадати його наступний крок, щоб запобігти новий злочин.

При цьому зовні дуже успішний Варламов знаходиться на порозі неминучого кризи сорока років, неминучою переоцінки свого життя. Він посилено жене думки про те, що, скільки б він не працював - всіх маніяків, на жаль, все одно не впіймаєш.

Після розкриття чергового справи, Варламову присвоюють звання підполковника. Але в той же день з'являється свідоцтво, що Варламов піймав не того чоловіка. Його метод, на якому побудована вся його робота і кар'єра, дав збій. Варламов розуміє, що хтось його провокує, намагається вивести з себе. Але Олександр не має права зупинитися. Варламов забуває про все: для нього стає найважливішим зловити злочинця. Рятуючи чергову жертву, він мало не ловить його. Однак перемога Варламова виявляється уявною: прямо у нього з-під носа, викрадають його дочку. Варламов опиняється в скрутному становищі, він не знає, як вчинити. Дружина звинувачує його в тому, що трапилося. Він і сам себе звинувачує. У Олександра гостре відчуття, що це справа рук не чергового звичайного маніяка. Що його дитину викрали, щоб щось дати йому зрозуміти і, що найголовніше, цей викрадач варто до нього дуже близько. Ближче, ніж він може собі уявити...

Бездна 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Бездна 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.