Фільми онлайн
Одна жизнь на двоих 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Одна жизнь на двоих 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Одна жизнь на двоих 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Одна жизнь на двоих 16 серия онлайн
Москва вісімдесятих. Арсеній, який приїхав з провінції, зустрічає в столиці кохання свого життя дівчину Настю. Але що робити, якщо проти почуття молодих виступають номенклатурна сім'я обраниці та її оточення?

Бажання закоханих бути разом тільки посилює конфлікт поколінь, створює клубок нерозв'язних суперечностей і, в кінці кінців, штовхає одну з ворогуючих сторін на злочин. Вбивство на ґрунті поділу спадщини стає центральною подією історії. Арсенія звинувачують у вбивстві діда і баби Насті, всі докази показують, що це зробив він. Чи зможе довірливий провінціал довести свою невинність і відстояти право на любов?

Одна жизнь на двоих 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Одна жизнь на двоих 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.