Фільми онлайн
Родина 12 серия
1 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Родина 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Родина 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Родина 12 серия онлайн
У центрі сюжету - протистояння майора Олексія Брагіна і експерта-аналітика контртерористичного центру - Ганни Зіміної.

У ході спецоперації на Північному Кавказі знищений табір з підготовки терористів і захоплений бункер, у якому виявлено виснажений, прикутий до стіни, зарослий бородою чоловік. Це майор, Олексій Брагін. Шість років тому потрапивши в засідку і втративши більшу частину товаришів, Брагін потрапляє в полон. Його визнають зниклим без вести. Їдучи останню відрядження, Брагін залишив у Москві сім'ю - дружину Олену, трирічного сина Івана і дев'ятирічну доньку Катю.

Тепер він повертається в мирне життя, де його вже, на жаль, перестали чекати. Брагін намагається відновити стосунки з дружиною і дочкою, зблизитися з сином, але крім очевидних труднощів, ми бачимо і розуміємо, що у нього є якась таємниця, яку він ретельно приховує навіть від близьких.

Незважаючи на ореол героя, після перших допитів Брагіна, Ганна Зіміна починає підозрювати, що той завербований терористами. Ґрунтуючись на власному досвіді та інтуїції, Анна намагається розгадати таємницю Брагіна.

Родина 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Родина 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.