Фільми онлайн
Лачуга должника 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Лачуга должника 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Лачуга должника 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Лачуга должника 8 серия онлайн
У 1940 р. брати Павло і Петро, семирічні хлопчики, знаходять у піщаному кар'єрі загадкову капсулу. Наглядає за ними 12-річний Віктор вирішує без дрібноти оглянути знахідку і відправляє їх на річку. Капсула виявляється посланням з планети, дзеркальної Землі - Ялмез. У ньому - прохання про допомогу, надіслана з далекого 2150 року, в якому цивілізація Ялмеза знаходиться на межі загибелі. Також в капсулу вкладений препарат, який дозволяє людині жити мільйон років.

Віктор розуміє тільки про довголіття і випиває препарат. У той же час прибігає захеканий Павло: Петра віднесло течією, і маленький Павло не зміг йому допомогти...

Лачуга должника 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Лачуга должника 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.