Фільми онлайн
Ментовские войны 11 сезон 16 серия
11 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Ментовские войны 11 сезон 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Ментовские войны 11 сезон 16 серия онлайн
Кримінальний авторитет Герман Дробишев, по кличці «Моцарт», вирішив передати в руки закону двох викритих кілерів. Після цього життя начальника «забійного» відділу Романа Шилова, який веде цю справу, круто змінилось. Роман і уявити собі не міг, що той клубок, який він став розплутувати, виявиться таким величезним.

На Шилова оголосили полювання. Найпотужніші злочинні угруповання міста жадають його крові. Найжахливіше те, що бандитам протегує хтось із колег Романа.

Щоб дізнатися, хто ці «перевертні в погонах», Роман повинен йти до кінця, але, чим далі він поглиблюється в це розслідування, тим ясніше розуміє, що сліди корупції ведуть на самий високий рівень керівництва ГУВС.

Ментовские войны 11 сезон 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Ментовские войны 11 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.