Фільми онлайн
Трасса смерти 10 серия
1 сезон - 10 серия
Дивитися онлайн!

Трасса смерти 10 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Трасса смерти 10 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Трасса смерти 10 серия онлайн
Банда злочинців розкидає гострі предмети по трасі, змушуючи водіїв зупинятися для заміни шин. Бандити в цей час нападають на водіїв і пасажирів, вбивають і грабують. Жорстокість вчинених вбивств дає підстави вважати, що слідство має справу з особливо небезпечною кримінальним угрупованням, на слід якої напасти вкрай складно - злочинці не залишають ні свідків, ні доказів.

Розслідування доручено місцевому слідчому Звонарьову і представника Слідчого комітету Мельникову. Їм належить важка і кропітка робота, адже на кону-людські життя, найменша неточність або зволікання спричинить нові жертви. Тим часом чутки про кривавих вбивць і «Трасі смерті» розлетілися далеко за область...

Трасса смерти 10 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Трасса смерти 1 сезон 10 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.