Фільми онлайн
Александровский сад 3 / Охота на Берию 9 серия
1 сезон - 9 серия
Дивитися онлайн!

Александровский сад 3 / Охота на Берию 9 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Александровский сад 3 / Охота на Берию 9 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Александровский сад 3 / Охота на Берию 9 серия онлайн
Події фільму починаються в той день, коли зі Сталіним стався удар. Головний герой фільму Олексій Казарін привозить фельдъегерскую пошту на Кунцевскую дачу Сталіна. Випадково Олексій стає свідком розмови Берії з охороною Сталіна. Лаврентій Павлович забороняє їм викликати кремлівських лікарів. А щоб Йосипу Віссаріоновичу не надав медичну допомогу його особистий лікар, Берія наказує своїм людям його вбити.

Почувши цю розмову, Олексій розуміє, що йому треба якомога швидше зникнути звідси. Однак залишитися непоміченим не вдається. З цього моменту життя молодого Казаріна перетворюється в пекло. Берія, який не звик залишати небезпечних свідків в живих, починає за ним справжнє полювання.

Александровский сад 3 / Охота на Берию 9 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Александровский сад 3 / Охота на Берию 1 сезон 9 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.