Фільми онлайн
Справжня Ванга (2014)
Дивитися онлайн!

Справжня Ванга (2014) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Справжня Ванга (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Справжня Ванга (2014)
Одні називали її дочкою сатани, інші схилялися перед цією жінкою. Про неї написані статті, зняті документальні фільми. Її особисте життя було дуже загадкова і сповнена містичних збігів - від раннього дитинства до останнього подиху. Документальний фільм «Справжня Ванга» розповість всю правду про важку жіночу долю легендарної болгарської ясновидиці.
 

Дивитися онлайн фільм Справжня Ванга (2014) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Справжня Ванга (2014)
vod.com.ua © 2018.