Фільми онлайн
Боец 12 серия
1 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Боец 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Боец 12 серия онлайн
Максим Паладин - морський піхотинець. Він був важко поранений, але зумів видертися з того світу, щоб залишитися зі своєю коханою. Віка Варшавська всіляко сприяла одужанню Максима і хоче вийти за нього заміж.

Вона працює у звичайній лікарні, вона ретельно приховує, що є дочкою країни. Її батько - Павло Валеріанович Варшавський - колись жив від зарплати до зарплати, а потім виїхав до Америки і там казково розбагатів. Але тут, в Росії, залишилися люди, яким він щось повинен. Щоправда, цим людям не потрібно «щось», вони хочуть забрати все.

Боец 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Боец 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.