Фільми онлайн
Слідство вели... (2006)
Дивитися онлайн!

Слідство вели... (2006) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Слідство вели... (2006) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Слідство вели... (2006)
Ці злочини за своєю нахабства, хитрості і жорстокості потрясли всю радянську країну. Їх призвідники кидали виклик цілій системі правоохоронних органів і КДБ Їх імена вперше були пов'язані в СРСР з поняттями «маніяк», «терорист», «перевертень у погонах», «антикварна мафія». Чому була загроза зриву Олімпіади-80 в Москві, і хто насправді стояв за організацією перших кооперативів? Як гнали літак сім'я Овечкіних, і хто втілив в радянську реальність жахливий персонаж Ганнібала Лектора? Як був пограбований Держбанк, і що ховалося за фасадом антиалкогольної кампанії в СРСР?
 

Дивитися онлайн фільм Слідство вели... (2006) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Слідство вели... (2006)
vod.com.ua © 2018.