Фільми онлайн
Тот самый Мюнхгаузен (ТВ) 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Тот самый Мюнхгаузен (ТВ) 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Тот самый Мюнхгаузен (ТВ) 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Тот самый Мюнхгаузен (ТВ) 2 серия онлайн
Комічна фантазія про життя, любов і смерть знаменитого барона Мюнхгаузена, що жив в XVIII столітті і став героєм багатьох веселих книг і переказів, спирається на персонажів і епізоди знаменитого роману Р. Распе, але по суті є самостійним твором.

«Мисляча людина просто зобов'язаний час від часу піднімати себе за волосся» - схоже, це і вдається авторам картини. Барон хоче одружитися на коханій їм Березні, але церква відмовляється повінчати їх, так як є жива дружина, «усмирявшая його 20 років». Втомлена Березня хоче, щоб барон став таким, як усі, але барон цього не хоче, та й не може.

Герцог дозволить шлюб тільки в тому випадку, якщо барон письмово підтвердить, що всі його історії брехливі, а він сам - звичайна людина.

Тот самый Мюнхгаузен (ТВ) 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Тот самый Мюнхгаузен (ТВ) 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.