Фільми онлайн
Злоумышленница (ТВ) 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Злоумышленница (ТВ) 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Злоумышленница (ТВ) 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Злоумышленница (ТВ) 2 серия онлайн
Сіма одна виховує трьох дітей і працює прибиральницею. Завжди безжурна і життєрадісна вона конфліктує тільки з однією людиною - сусідом Борисом, який завжди ставить машину на дитячому майданчику. Ворожнеча доходить до того, що Сіма в пориві злості підпалює його машину. Тепер Сімі загрожує в'язниця, а її дітям - дитбудинок. А Борис бачить тільки один вихід - стягнути з батька її дітей аліменти за багато років.

Але з'ясовується, що всі діти Сіми народжені від різних чоловіків, і де ці чоловіки - ніхто не знає. У Бориса своя фірма - приватне детективне агентство. Він пропонує Серафимі свою допомогу, і вирушає з нею на пошуки її колишніх...

Злоумышленница (ТВ) 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Злоумышленница (ТВ) 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.