Фільми онлайн
Федоров 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Федоров 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Федоров 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Федоров 4 серия онлайн
Головним, полудетективным стрижнем фільму стала історія виборів на посаду глави МНТК «Мікрохірургія ока», після повернення Федорова з Державної Думи. Святослав Миколайович і без виборів був призначений главою свого дітища, але він розумів, що минув час, воно змінило навіть його колег, учнів.

Багато хотіли змінити діяльність МНТК, зробити її відверто комерційної, з високими цінами, ВІП - клініками. Були сили, які відкрито проти повернення Святослава Миколайовича. І Федоров зважився піти на вибори.

Федоров 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Федоров 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.