Фільми онлайн
Яблоневый сад 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Яблоневый сад 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Яблоневый сад 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Яблоневый сад 4 серия онлайн
Ганна Андріївна, все життя пропрацювала вчителькою, виходить на пенсію і купує дачу в невеликому селищі. Її сусідкою виявляється колишня доярка Таїсія. Різниця в освіті й життєвому досвіді не заважає їм стати близькими подругами: в долях жінок знаходиться багато спільного. Така ж міцна дружба зав'язується між їх внуками Дімою і Машею. Їм не раз доведеться підтримувати один одного у важкі хвилини.

Коли на очах одинадцятирічної Маші гине її мати, Дмитро щосили намагається піклуватися про неї. Але незабаром і йому самому знадобиться турбота Маші: через рік в авіакатастрофі гинуть його батьки. Проходять роки. Дитяча прихильність Маші переростає у справжнє кохання, але Дмитро одружується на інший. Йому належить зіткнутися з важкими випробуваннями, пройшовши через які він нарешті зрозуміє, хто його справжня любов.

Яблоневый сад 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Яблоневый сад 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.