Фільми онлайн
Мои дорогие (ТВ) 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Мои дорогие (ТВ) 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Мои дорогие (ТВ) 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Мои дорогие (ТВ) 2 серия онлайн
Валентина - справжня бізнес-леді - жорстка, сувора і владна. Син Костя повністю залежить від її волі. Заради процвітання бізнесу Валентина знаходить Кості наречену - доньку солідного чиновника. Однак Костя закохується в іншу дівчину, Олю, йому доводиться піти з компанії матері і почати жити самостійно.

Однак життя без материнських грошей і зв'язків виявляється занадто важким. Костю нікуди не беруть на роботу, і він все частіше зривається на Оле, звинувачуючи її у всіх своїх невдачах... В результаті, Оля йде він нього.

Мати Кості торжествує, вона домоглася свого. Але трапляється трагедія...

Мои дорогие (ТВ) 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Мои дорогие (ТВ) 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.