Фільми онлайн
Сердце женщины 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Сердце женщины 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Сердце женщины 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Сердце женщины 2 серия онлайн
Цинік Денис переконаний, що всі жінки продажні і порожні. Він навіть сперечається з другом Сергієм, що без праці затягне в ліжко неприступну Олесю, вдову співробітника МНС Олексія, який сім років тому пропав безвісти.

Але що б не робив ловелас Денис, серце Олесі залишається неприступним. Зате його власне починає ставити питання: а чи так він правий, вважаючи всіх жінок продажними? І не винні почасти самі чоловіки, що жінки іноді здійснюють щодо них непорядні вчинки?

Сердце женщины 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Сердце женщины 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.