Фільми онлайн
Дикий 4 сезон 32 серия
4 сезон - 32 серия
Дивитися онлайн!

Дикий 4 сезон 32 серия - дивитися онлайн

  • Рік: 2009
  • Кинопоиск: 6.572
  • IMBD: 7.20
  • Країна: Росія
  • Жанр: бойовик
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Дикий 4 сезон 32 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Дикий 4 сезон 32 серия онлайн
Безкомпромісний і нещадний до криміналу капітан міліції Олександр Диченка давно завоював собі репутацію героя-одинака, як серед злочинців, так і в очах колег. За свій крутий норов він отримав прізвисько «Дикий».

Начальство довго терпіла нестандартні методи роботи Дикого, поки під час проведення чергової операції по порятунку заручника він знову не перевищив свої посадові повноваження, розправившись з цілою бандою.

Однак, безпосередній начальник Дикого Василич, пам'ятаючи про його досягнення, замовив за проштрафився підлеглого слівце, і Олександра замість звільнення тимчасово переводять у маленьке провінційне містечко Вышнегорск... Диченка впевнений, що його чекає тиха спокійна робота. Він помиляється - сильно помиляється.

Дикий 4 сезон 32 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Дикий 4 сезон 32 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.