Фільми онлайн
Заборонені теми історії: Загадки давнього Єгипту (2005)
Дивитися онлайн!

Заборонені теми історії: Загадки давнього Єгипту (2005) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Заборонені теми історії: Загадки давнього Єгипту (2005) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Заборонені теми історії: Загадки давнього Єгипту (2005)
Фільм «Загадки Стародавнього Єгипту» створений на базі унікального матеріалу, знятого в ході декількох експедицій, і заснований на фактах та гіпотезах, які навмисно замовчуються академічною наукою, оскільки загрожують обрушити звичну картину далекого минулого людства. Цілий ряд об'єктів закритий для широкого доступу, а зйомки їх заборонені. Тому багато глядачі побачать вперше.

Творці фільму вирішили покладатися не на ту чи іншу теорію, а лише на реальні факти, логіку і здоровий глузд. Такий підхід невблаганно призводить до висновку, що на землі Єгипту за тисячі років до перших фараонів існувала дуже високо розвинута цивілізація, яка перевершувала за своїми знаннями і технологіями не тільки примітивне суспільство стародавніх єгиптян, але і сучасне людство. Представників цієї цивілізації самі стародавні єгиптяни називали богами.
 

Дивитися онлайн фільм Заборонені теми історії: Загадки давнього Єгипту (2005) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Заборонені теми історії: Загадки давнього Єгипту (2005)
vod.com.ua © 2018.