Фільми онлайн
9 месяцев 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

9 месяцев 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал 9 месяцев 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал 9 месяцев 8 серия онлайн
Місце дії - шестимісна палата, в якій деякі проводять всі дев'ять місяців, а інші потрапляють лише на пару днів. Аня готується стати матір'ю-одиначкою, Тасі належить випробувати на собі ефективність штучного запліднення, а любовні стосунки Марини виходять далеко за рамки сімейних.

Фільм «9 місяців» - спроба зрозуміти хто, як і для чого народжує дитину в наш час. У картині піднімаються серйозні, важкі і неприємні запитання: Що вибрати: кар'єру чи материнство? Як залишити собі дитину, сурогатної матері?... Але, незважаючи на серйозність, а часом і трагізм, жанр фільму - комедійно-ліричний.

9 месяцев 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
9 месяцев 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.