Фільми онлайн
Преступление по наследству 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Преступление по наследству 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Преступление по наследству 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Преступление по наследству 8 серия онлайн
Анины плани на літо змінилися відразу. Замість веселої студентської практики в Криму, вона їде в підмосковне садове товариство «Радянський геолог», де вмирає її дід-академік Єрмолаєв. Перед смертю дід благає її довести всім, що він не винен у смерті двох своїх найближчих друзів.

Дід вимовляє дивне слово - «Канкара» - і вмирає, а Аня вирішує у всьому розібратися. Дівчина навіть не підозрює, що їй доведеться не тільки зануритися в події далекого 1966 року, але і наразитися на смертельну небезпеку. Тільки так вона зможе розгадати таємницю річки Канкара...

Преступление по наследству 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Преступление по наследству 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.