Фільми онлайн
Школа для толстушек (ТВ) 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Школа для толстушек (ТВ) 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Школа для толстушек (ТВ) 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Школа для толстушек (ТВ) 2 серия онлайн
Півроку Ксенія просиділа в квартирі в оточенні брудного посуду, фотографій загиблої у аварії дочки і чотирьох собак. Повертатися до гулящему чоловіка вона не хоче, але це анітрохи не засмучує, а тільки дивує його: «кому ще потрібна така товстуха!» Але Ксюша не дивиться в дзеркала...вона яку тиждень в самоті п'є. І їсть.

Любить поїсти і розумна жінка Ірина. Біолог-вундеркінд, в 20 років захистила докторську, чомусь не може ні повернути з Америки чоловіка, ні привернути увагу лаборанта з роботи - палкого ловеласа Микити, який, здається, заспівав свої любовні сонети всьому жіночому колективу, крім важкої Ірини.

Не в приклад першим двом, Поліна своїм життям задоволена. Захопившись кулінарною справою, вона і не помітила, що коханий чоловік спить у неї під носом з її сестрою, яка хоч і ніяка господиня, зате струнка, як кізка.

В цей тупиковий для всіх трьох момент доля зводить незнайомих перш жінок разом. І вони оголошують змова проти ненависних кілограмів. Змова трьох товстушок...

Однак незабаром плани подруг ускладнюються новим випробуванням. При дивних обставинах гине пов'язаний з криміналом чоловік Ксенії. І подруги опиняються втягнутими в небезпечну бандитську гру, яка остаточно вибиває жінок зі звичної колії і змушує боротися вже не тільки за красу, але і за своє життя.

Школа для толстушек (ТВ) 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Школа для толстушек (ТВ) 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.