Фільми онлайн
Пятая стража 3 сезон 56 серия
3 сезон - 56 серия
Дивитися онлайн!

Пятая стража 3 сезон 56 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Пятая стража 3 сезон 56 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Пятая стража 3 сезон 56 серия онлайн
Вампір Фелікс живе з цим вже тисячу років... Ніхто не повинен знати про те, що безсмертний вампір в якомусь сенсі людяніше, ніж ми з вами. Ось вже 500 років він служить на боці світла.

Але одного разу його життя руйнується. У гості до нього приїжджає брат рідний по крові, але чужий філософії. Максиміліан - той, у кого закохуються з першого погляду. Красивий, бездоганно утворений маніяк! І він поклявся Феліксу, що поверне його в сім'ю.

Здається, що Макс абсолютно холоднокровний. Але навіть його крижане серце здригнулося, коли він побачив ту, що пов'язує його брата зі стороною Світла. Уляна. Вона з'явилася до нього як одкровення - і як спокута! І як шанс шантажувати брата.

Кожен з них - між двох вогнів. Між злочином і любов'ю. У них немає вибору. Їх чекає СУТИЧКА.

Пятая стража 3 сезон 56 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Пятая стража 3 сезон 56 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.