Фільми онлайн
Пока цветет папоротник 13 серия
1 сезон - 13 серия
Дивитися онлайн!

Пока цветет папоротник 13 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Пока цветет папоротник 13 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Пока цветет папоротник 13 серия онлайн
В ту ніч Кирило прокинувся від власного крику. Його мучили кошмари: миготіли занедбані колодязі, чорні дерева, очі перевертнів і ще щось незрозуміле. «Знову ця нісенітниця», - подумав Кирило і підійшов до распахнутому вікна. Далеко внизу шуміла нічна Москва. Повітря було задушливе і липкий. До 7 липня залишалося кілька днів. Кілька днів, які відділяли Кирила від важливої події - ночі на Івана Купала. Він і не підозрює, що буквально завтра опиниться в далекому Сибіру, що серед вікових кедрів і обривистих скель Алтаю його самого, сестру Сашу і декількох випадкових попутників закрутить вир пригод, змушуючи то тікати від погоні, то таємними стежками пробиратися, то борсатися серед порогів могутньої Катуні!

Однак герої навіть не могли припустити, що все, що сталося з ними - не просто ланцюг збігів, а невидима боротьба містичних сил. Хіба могли звичайні туристи, діти цивілізованого світу зрозуміти, що вони вже давно опинилися в зачарованому і таємничому місці, де реальність не підкоряється звичайним законам? Тепер, щоб врятуватися від небезпеки, знайти один одного і вийти живими з сутички з невідомими силами, у героїв залишається занадто мало часу! Всього кілька годин, поки не настане ніч на Івана Купалу і не зацвіте чарівний папороть! Той самий казковий квітка, який дозволяє бачити скарби під землею, читати думки людей і веліти духами.

Пока цветет папоротник 13 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Пока цветет папоротник 1 сезон 13 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.