Фільми онлайн
Под ливнем пуль 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Под ливнем пуль 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Под ливнем пуль 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Под ливнем пуль 4 серия онлайн
Картина розповідає про радянських розвідників. Розвідвзвод молодшого лейтенанта Бесфамильного у командування на особливому рахунку. Перш за все, сам молодший лейтенант - колишній безпритульний, відомий як відчайдушний шибайголова, якого «куля не бере».

Та й бійці у взводі підібралися хоч і різні, але відмінні: швидко притерлися, міцно здружилися і розуміють один одного з півслова. Тому і довіряють їм найбільш складні і небезпечні завдання...

Под ливнем пуль 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Под ливнем пуль 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.