Фільми онлайн
Счастливая жизнь Ксении 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Счастливая жизнь Ксении 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Счастливая жизнь Ксении 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Счастливая жизнь Ксении 4 серия онлайн
Ксенія, студентка першого курсу, скромниця і відмінниця, опиняється на роздоріжжі. Вона вибирає між двома хлопцями. З одного боку - скромний і сором'язливий фотограф Миша, що живе, як і вона, бідно. З іншого Діма - багатий красень, мрія будь-якої жінки, чиї залицяння кружляють голову. Ксенія робить вибір - виходить заміж за Діму. І незабаром її життя перетворюється в кошмар.

Одного разу Ксюша забирає їх з Дімою дитини і зважується на втечу. Вона починає життя з нуля. Ксенія «встає на ноги» і відкриває власний бізнес, зустрічає чоловіка, красивого, багатого. Ідеального. Але несподівано в її світ знову входить Міша...

Счастливая жизнь Ксении 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Счастливая жизнь Ксении 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.