Фільми онлайн
Берега 3 серия
1 сезон - 3 серия
Дивитися онлайн!

Берега 3 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Берега 3 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Берега 3 серия онлайн
Таня, проста дівчина з маленького села, навчається у випускному класі. Після смерті батьків її в строгості виховує бабуся, і Таня мріє вирватися з-під опіки та відчути смак свободи. Але перша любов героїні виявляється зовсім не такою, як їй мріялося. Дівчина вагітніє від свого однокласника Сергія, і незабаром виявляється, що нікому, крім неї самої, дитина не потрібен.

Незважаючи на тиск відбулася свекрухи, Таня, вже приїхавши в лікарню, все ж вирішує залишити дитину. До нещастя, вириваючись від матері Сергія, дівчина падає зі сходів.. Вирок лікарів виявляється страшним: у Тані більше ніколи не буде дітей. Всупереч всьому, героїня вирішує почати життя спочатку.

Берега 3 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Берега 1 сезон 3 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.