Фільми онлайн
Острог. Дело Федора Сеченова 40 серия
1 сезон - 40 серия
Дивитися онлайн!

Острог. Дело Федора Сеченова 40 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Острог. Дело Федора Сеченова 40 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Острог. Дело Федора Сеченова 40 серия онлайн
У цьому слідчому ізоляторі кояться дивні справи. Почався бунт ув'язнених, смерть начальника в'язниці і пропажа цінного архіву - тільки початок зловісної ланцюжка подій. Над цим будинком, оповитим ореолом таємничості, ніби тяжіє жахливий рок, а всіма відбуваються тут подіями керує чиясь невидима рука.

Розслідуючи вбивство начальника в'язниці, його друг і колишній товариш Федір Сєченов стикається з опором співробітників і невір'ям ув'язнених, а весь процес дізнання супроводжується загадковими, часом містичними явищами. Поступово просуваючись у своєму розслідуванні, Сєченов розуміє, що за усіма незрозумілими речами криються не таємничі сили, а реальна людина, чиєю залізної волі і підпорядковуються всі навколо...

Острог. Дело Федора Сеченова 40 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Острог. Дело Федора Сеченова 1 сезон 40 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.