Фільми онлайн
Кадетство 3 сезон 70 серия
3 сезон - 70 серия
Дивитися онлайн!

Кадетство 3 сезон 70 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Кадетство 3 сезон 70 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Кадетство 3 сезон 70 серия онлайн
Хлопчиська чотирнадцяти років опиняються в Суворовському училищі - хтось завдяки сімейній традиції, хтось ради високих ідеалів, а хтось навіть не з власної волі. Поступивши в Суворовське, хлопці спочатку не представляють всього ступеня навантаження, а головне - відповідальності, яка зробить глибокий вплив на їх подальше життя.

Здавна, починаючи з 18 століття, з стін кадетських корпусів виходили шляхетні офіцери, цвіт нації, захисники Вітчизни, опора і гордість вищого суспільства, - це були елітні заклади, де завжди було почесно і дуже важко вчитися. Але свою обраність наші суворовці починають усвідомлювати не відразу. З перших днів офіцери-наставники привчають їх до жорстокого армійського режиму у всьому - від навчання до тренувань. «Школою виживання» називають військові навчання своїх наступників. Поступово суворовцям відкриваються негласні закони честі, глибина і безперервність традиції, вони стають однією сім'єю, мужніють, загартовуючи волю і характер.

У кожного з них - своя доля, заповітна мрія, перше кохання... Їх підтримують, за них переживають родичі і друзі. Не всі з цих хлопчиськ стануть військовими в майбутньому - та це й не потрібно. Головне, що всі вони - суворовці, хлопці однієї сім'ї, на яких можна і потрібно покластися.

Кадетство 3 сезон 70 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Кадетство 3 сезон 70 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.