Фільми онлайн
Тень, или Может быть, все обойдется (ТВ) 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Тень, или Может быть, все обойдется (ТВ) 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Тень, или Может быть, все обойдется (ТВ) 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Тень, или Может быть, все обойдется (ТВ) 2 серия онлайн
Дія фільму відбувається в якомусь казковому місті. Головний герой - науковець Християн-Теодор багато відкриває для себе про жителів міста, про їх дивацтва і особливості. Принцеса міста вразила уяву Християна-Теодора, але він не помічає, що небайдужий доброї дівчині Аннунциате. Вчений стає жертвою палацових підступів та інтриг.

Власна тінь, з'явилася герою, штовхає його на легкодуха вчинок - відмова від принцеси. Тінь завойовує серце принцеси і хоче знищити Християна-Теодора. Але, як і годиться в справжній казці, все закінчується благополучно. Героєві допомагає любов Аннунциаты і симпатії жителів міста до Вченого, який хоче зробити всіх щасливими.

Тень, или Может быть, все обойдется (ТВ) 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Тень, или Может быть, все обойдется (ТВ) 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.