Фільми онлайн
Разведчицы 12 серия
1 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Разведчицы 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Разведчицы 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Разведчицы 12 серия онлайн
Про драматичне переплетення доль двох дівчат-розвідниць в роки Другої світової. Аріна Прозоровська - ідеалістка, переконана комсомолка, яка виросла в інтелігентній родині. Зоя Величко - сільська дівчина, дочка репресованого кулака, волею долі опинилася в кримінальному середовищі і набрана там деякого цинізму.

Незадовго до війни обидві дівчата опиняються в розвідшколі, якою керує досвідчений розвідник майор Воротынников. Обставини, при яких дівчата починають навчання, дуже трагічні. На Аріні «висить» звинувачення в зраді Батьківщині, і служба для неї єдиний шанс виправдатися. Зою звинувачують у вбивстві матері Орисі, яке сталося незадовго до того, як дівчата потрапили в розвідшколу. І хоча Зоя не здійснювала вбивства, і навіть намагалася перешкодити йому, доказів у неї немає. Тому для Зої робота на державу - також єдина можливість уникнути покарання.

Разведчицы 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Разведчицы 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.