Фільми онлайн
Танец мотылька 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Танец мотылька 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Танец мотылька 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Танец мотылька 4 серия онлайн
Карина мріє про танцювальній кар'єрі, але працює фабричної швачкою в маленькому шахтарському місті Рудогорске, де найбільшою перспективою для героїні є заміжжя з другом дитинства Геною. Дочки похилого шахтаря, яка живе під гнітом злісної мачухи і в тіні зведеної сестри, майже неможливо здійснити свою амбітну мрію. Власник шахти, де працює батько Карини, влаштовує концерт на честь ювілею підприємства і доля дарує дівчині шанс: в місто приїжджає столичний діджей Нік і танцювальний ансамбль «Цирцея».

Головний хореограф ансамблю зауважує талант Карини і дає їй роль у своєму танцювальному шоу. Дівчина знаходить не тільки кар'єрні перспективи, але і любов діджея. Однак плани героїні раптово руйнуються після вибуху на шахті, де працює її батько. Карині належить пройти довгий шлях, щоб здійснити мрію всього свого життя і розшукати діджея Ніка...

Танец мотылька 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Танец мотылька 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.