Фільми онлайн
Конвой PQ-17 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Конвой PQ-17 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Конвой PQ-17 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Конвой PQ-17 8 серия онлайн
27 червня 1942 року з Рейк'явіка в Архангельськ вийшов караван суден, що отримав кодову назву: PQ-17. Шлях кораблів з вантажами для Росії лежав через північну Атлантику, де їх чекали крижаний вітер, штормове море і смертельні атаки німецьких субмарин і бомбардувальників.

Але головну загрозу представляв німецький лінкор Тирпитц, одне повідомлення про появу якого змусило англійське Адміралтейство віддати наказ про відведення кораблів прикриття, а транспортним суднам - розосередитися і прориватися поодинці, розраховуючи тільки на удачу, відвагу і мужність моряків.

Конвой PQ-17 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Конвой PQ-17 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.