Фільми онлайн
Московская борзая 2 сезон 16 серия
2 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Московская борзая 2 сезон 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Московская борзая 2 сезон 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Московская борзая 2 сезон 16 серия онлайн
Алевтина Борзова - розумна і приваблива жінка, майор Московського карного розшуку. Колеги та керівництво цінують її як чудового фахівця. Але коли розкриваються обставини особистого життя Алевтини - її роман з зятем начальника - героїня змушена піти з роботи. Отримавши пропозицію очолити відділ по тяжким злочинам у Нижньому Новгороді, Борзова їде з Москви. Однак служба в провінції з самого початку не залаживается.

Алевтина потрапляє в чоловічий колектив згуртований, явно не бажає працювати під керівництвом Борзової. Кожен день перетворюється для героїні в непримиренну боротьбу за виживання. Але неколебимая і вольова Алевтина має намір у що б то не стало відстояти своє право на нову посаду..

Московская борзая 2 сезон 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Московская борзая 2 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.