Фільми онлайн
Не плачь по мне, Аргентина! 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Не плачь по мне, Аргентина! 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Не плачь по мне, Аргентина! 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Не плачь по мне, Аргентина! 16 серия онлайн
У найбільш невдалий період свого життя кожна з героїнь - Світла, Маша, Христина і Алла - випадково опиняються в клубі танго «Не плач по мені, Аргентина!».

Тут можна танцювати з справжніми латиноамериканськими мачо, не говорять ні слова по-російськи. Світла - співробітниця «жовтої газети», у неї ніяк не складаються стосунки з чоловіками. Маша так самозабутньо присвячувала себе родині, що тепер її шлюб на межі розпаду. Христина будь-яку ціну хоче вийти заміж і цим відштовхує коханого. Алла - успішна бізнес-леді, але сильний характер заважає їй в особистому житті.

У клубі дівчат зустрічає господар Аргентини - дока в танцях і жінок, харизматичний Рудольф. Він упевнений, що дівчата опинилися тут не випадково, танго допоможе їм вирішити всі їх проблеми!

Протягом історії подруги будуть шукати «золоту середину» у відносинах з чоловіками, допомагаючи, але іноді і заважаючи один одному порадами, які, часом, здаються дивними і безглуздими, але вони завжди від душі...

Не плачь по мне, Аргентина! 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Не плачь по мне, Аргентина! 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.