Фільми онлайн
Невідомі літаки (2011)
Дивитися онлайн!

Невідомі літаки (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Невідомі літаки (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Невідомі літаки (2011)
Зараз усі добре знають, як виглядає літак. Крило. Фюзеляж. Шасі. За зовнішнім виглядом можна визначити і те, до якого класу відноситься літальний апарат. А були машини, які, будучи передовими по багатьох показниках, так і залишилися в одиничних екземплярах. Про них не так широко відомо, хоча їх внесок у прогрес авіації величезний. У фільмі мова піде про літак Можайського, ракетоплане РП-318 конструкції Сергія Корольова і БІ - першому в світі бойовому реактивному літаку. Також ви дізнаєтеся про Ка - 22 - гібрид літака і вертольота, і про такому екзотичному літальному апараті, як турболет, який став прообразом літаків вертикального зльоту і посадки, таких, як Як-38.
 

Дивитися онлайн фільм Невідомі літаки (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Невідомі літаки (2011)
vod.com.ua © 2018.