Фільми онлайн
Отличница 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Отличница 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Отличница 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Отличница 8 серия онлайн
Квітень 1958 року, випускниця юридичного факультету Ленінградського університету, кафедри кримінального процесу та криміналістики Марія Крапівіна отримує розподіл в УГРО центрального районного відділу міліції. Зовсім ще дівча, відмінниця, дочка інтелігентних батьків потрапляє в колектив складається з які пройшли війну грубуватих і досвідчених оперативників.

У перший же день Маша хоче звільнитися. Але їй в руки потрапляє інформація про зрадника в відділі, пов'язаного з великої і зухвалою бандою. Маша вирішує, що її борг залишитися і розкрити «крота». А крім того, довести, що вона чогось варта. Під підозру потрапляють всі, в тому числі начальник відділу опер Шведів, «грубий мужлан», у якого Маша несподівано для себе закохується, і з кожним днем все більше і більше...

Отличница 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Отличница 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.