Фільми онлайн
Между нами, девочками 2 сезон 16 серия
2 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Между нами, девочками 2 сезон 16 серия - дивитися онлайн

  • Рік: 2013
  • Кинопоиск: 7.839
  • Країна: Росія, Україна
  • Жанр: комедія
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Между нами, девочками 2 сезон 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Между нами, девочками 2 сезон 16 серия онлайн
У провінційному місті Тетюшеве живе сім'я Кузнєцових-Сайко: Олеся (21 рік, студентка художнього коледжу), її мама Олена (45 років, начальник відділу постачання будівельної компанії) і бабуся Іраїда Степанівна (65 років, виконавиця романсів і народних пісень в місцевій філармонії).

У наших героїнь різний характер і погляди на життя, але всіх їх, крім родинних уз, об'єднує відсутність особистого жіночого щастя. Чоловік Ираиды Степанівни давно помер. Чоловік Олени - батько Олесі - років десять тому пішов із сім'ї, і Олена так більше і не вийшла заміж. Тільки у Олесі є молодий чоловік - Микита, але його існування Олеся приховує.

Саме Микита стає причиною того, що усталений уклад життя в сім'ї Кузнєцових руйнується. Олеся призводить Микиту додому і повідомляє мамі і бабусі, що вони будуть жити разом. Олена в розпачі. Їй не подобається Микита, і вона починає виживати його з квартири.

Между нами, девочками 2 сезон 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Между нами, девочками 2 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.