Фільми онлайн
Без следа / Без вести 23 серия
1 сезон - 23 серия
Дивитися онлайн!

Без следа / Без вести 23 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Без следа / Без вести 23 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Без следа / Без вести 23 серия онлайн
Їх п'ятеро. Вони - слідча бригада. Раціональний і досвідчений Нефедов, його права рука Марія, відповідальний, але часто заблуджений Денис, романтична і азартна Світлана, і Філіп - «золотий» синок батька-фсбшника, прийшов набратися досвіду.

Перед ними практично нездійсненне завдання - знайти безвісти зниклого людини. У зниклих, на перший погляд, немає ні явних ворогів, ні мотивів ховатися. Це самі різні люди - успішна жінка-бізнесмен, невдачлива манекенниця, подрабативающая продавцем, учень, який вирішив кинути школу, маленький хлопчик, що їхав з батьком на футбольний матч... Щоб вийти на слід зниклих, нашим героям доведеться не тільки підключити досвід та професійне чуття, але і стати повноцінною командою і навчитися чути один одного - нерідко самі, на перший погляд, абсурдні припущення виведуть на вірний шлях...

Без следа / Без вести 23 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Без следа / Без вести 1 сезон 23 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.