Фільми онлайн
Батальоны просят огня 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Батальоны просят огня 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Батальоны просят огня 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Батальоны просят огня 4 серия онлайн
В основі сюжету лежить один з вирішальних етапів Великої Вітчизняної війни - форсування радянськими військами Дніпра в 1943 році. Два батальйони кинуті в згубний прорив на зайнятий німцями берег річки з метою відвернути на себе сили противника і тим самим полегшити дивізії кидок на стратегічно важливе місто Дніпров.

Основні з'єднання повинні підтримати їх артилерійським та авіаційним вогнем. Проте командування раптово змінює план наступу, залишаючи батальйони без вогневої підтримки, чим прирікає їх на вірну загибель. Більш того, солдатам віддано наказ триматися до останнього.

Батальоны просят огня 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Батальоны просят огня 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.