Фільми онлайн
Чужая 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Чужая 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Чужая 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Чужая 8 серия онлайн
Катя Полякова два роки тому потрапила в автомобільну аварію. Зараз вона проходить реабілітацію, шви заживають відмінно. Її в усьому підтримує люблячий чоловік Сергій. Дівчину вганяє у відчай тільки одне - вона втратила пам'ять, і за ці роки так нічого і не змогла згадати: ні аварії, ні чоловіка, ні своє минуле життя. Все навколо здається Каті чужим.

Нещодавно в парку вона зустріла знайомого з минулого життя, який попросив не розповідати нічого чоловікові.

І раптом героїня з'ясовує, що вона зовсім не Катя Полякова. Їй належить розшукати свою справжню сім'ю і зрозуміти, хто вона насправді...

Чужая 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Чужая 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.