Фільми онлайн
Палач 10 серия
1 сезон - 10 серия
Дивитися онлайн!

Палач 10 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Палач 10 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Палач 10 серия онлайн
Події розгортаються на околиці Москви в 1965 році. У центрі - історія викриття жінки-ката, яка під час війни за вказівкою німців розстрілювала полонених, партизанів, мирних жителів. Це фактично окрема громадянська війна збоченки зі своїм народом. В війну їй ледь виповнилося 20 років, а на її рахунку було вже півтори тисячі вбивств.

Своїх жертв вона розстрілювала з кулемета, ховаючись за іграшкової маскою зайчика. Потім випивала пляшку самогону і потім з'являлася вже на наступний ранок без маски і жила звичайним життям, такий же, як і всі інші... Тому після війни обчислити вбивцю було дуже непросто. Цю справу доручили головному слідчому. Його підозри падають то на одну, то на іншу жінку...

Палач 10 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Палач 1 сезон 10 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.