Фільми онлайн
Вольф Мессинг: Видевший сквозь время 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Вольф Мессинг: Видевший сквозь время 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Вольф Мессинг: Видевший сквозь время 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Вольф Мессинг: Видевший сквозь время 16 серия онлайн
Мессінг народився у останній рік 19 століття, щоб стати однією з головних загадкових і доленосних особистостей століття двадцятого. Хлопчик з бідної єврейської сім'ї був змушений рано почати самостійне життя. Він вирушив до Німеччини, де брався за найчорнішу роботу. Його надприродні телепатичних здібностей виявилися зовсім випадково при майже містичних обставинах.

Веймарська Німеччина, вражена наслідками Першої світової війни, була місцем, яке притягувало шарлатанів і містиків, великих учених і маніяків. Мессінг почав свою кар'єру в Берлінському паноптикумі. Його унікальні здібності визнавали Ейнштейн і Фрейд. Хаос Веймарської республіки змінюється залізним ладом нової великої Німеччини.

І тут Мессінг виявляється затребуваним як ніколи раніше. У 1937 році, коли Третій Рейх знаходиться в зеніті своєї слави, Мессінг пророкує Тисячолітнього Рейху швидкий безславний фінал у разі нападу на схід. І вірячи у власну передбачення, з захопленням Гітлером Польщі, Мессінг перетинає кордон Радянського Союзу. Так життя розділилася на дві рівні половини.

У країні матеріалістів Мессінг числиться гіпнотизером і фокусником, є одночасно і експериментатором і піддослідним, а неофіційно стає звіздарем самого Сталіна. Він пережив двох диктаторів і залишився тут «незвичайним фокусником», дивним провісником, передбачення якого незмінно збувалися.

Вольф Мессінг зберігав таємниці, які не з ким було розділити, таємниці, які померли разом з ним. Але найбільшою таємницею був він сам, геній і шарлатан Вольф Мессінг.

Вольф Мессинг: Видевший сквозь время 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Вольф Мессинг: Видевший сквозь время 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.