Фільми онлайн
Огонь, вода и ржавые трубы 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Огонь, вода и ржавые трубы 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Огонь, вода и ржавые трубы 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Огонь, вода и ржавые трубы 2 серия онлайн
Катерина Удальцова - енергійна провінціалка, яка вже багато років живе в Москві і веде бізнес. Але її магазин одягу потрапляє під програму знесення незаконних підстроювань у метро. Втративши все, Катерина повертається в рідне місто. Побачивши, що вдома в її районі знаходяться в аварійному стані, а співробітники місцевого ЖПК не діють, Катерина сама вирішує домагатися правди.

Пошуки справедливості приводять її в мерію до колишньому однокласнику Борису Тимохину, який раптово пропонує їй самій очолити ЖПК. Катерина погоджується. Однак її завзяття не знаходить відгуку ні колективу, ні у мешканців, а незабаром Катерині відкривається справжня причина проблем.

Огонь, вода и ржавые трубы 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Огонь, вода и ржавые трубы 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.