Фільми онлайн
Морпехи 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Морпехи 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Морпехи 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Морпехи 8 серия онлайн
Їх називають «чорні берети», «чорні дияволи», «чорна смерть». Про їх мужність і військову доблесть ходять легенди. Одна згадка про них наводить жах на супротивників. Вони - еліта нашої армії. Морська піхота. Севастополь. Весна. 1975 рік. Чорноморське вище військово-морське училище імені Нахімова.

Молодий 22-річний лейтенант Віктор Табачников разом з однокурсниками Олександром Кузнєцовим і Сергієм Канатниковым готується до випуску. Попереду - тільки найкраще: престижна служба, закордонні відрядження, обожнювання дівчат. Він молодий і щасливий - адже він все життя мріяв про море, пригоди і далеких країнах! З дня на день він стане справжнім морським офіцером. Віктор Табачников - чарівний гульвіса, авантюрист і улюбленець дівчат.

Несподівано його доля морського офіцера опиняється під загрозою: разом зі своїм товаришем Олександром Кузнєцовим він заступається за дівчат, до яких нахабно пристають місцеві хулігани на чолі з синочком високопоставленого чиновника. Віктора, буквально напередодні випуску, виключають за бійку з училища. Він влаштовується працювати інструктором з самбо, але знайомий мічман допомагає йому стати бойовим плавцем. Так несподівано для нашого героя починається нова служба, якій судилося повністю змінити його життя...

Морпехи 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Морпехи 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.