Фільми онлайн
Люди, які зробили Землю круглою (2015)
Дивитися онлайн!

Люди, які зробили Землю круглою (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Люди, які зробили Землю круглою (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Люди, які зробили Землю круглою (2015)
Фільм присвячений головному тріумфу вітчизняної авіації 30-х років - наддальнім трансполярным перельотів, які вчинили екіпажі Героїв Радянського Союзу В. П. Чкалова і М. М. Громова. В нестерпних умовах вони здійснили безпосадочний політ Москва - Північний полюс - Північна Америка. Розповідь побудований на унікальних документах, про існування яких раніше не було відомо. Це щоденники і рукописи льотчика Георгія Байдукова, другого пілота екіпажу Чкалова, нещодавно знайдені членами його сім'ї. Саме вони дозволять пролити світло на достовірну історію доль радянських героїв. Зараз ці перельоти вважаються головними подіями радянської авіації тих років.
 

Дивитися онлайн фільм Люди, які зробили Землю круглою (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Люди, які зробили Землю круглою (2015)
vod.com.ua © 2018.