Фільми онлайн
Су-27. Кращий в світі винищувач (2010)
Дивитися онлайн!

Су-27. Кращий в світі винищувач (2010) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Су-27. Кращий в світі винищувач (2010) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Су-27. Кращий в світі винищувач (2010)
Су-27 - один з найвідоміших бойових літаків у світі, шедевр вітчизняного авіабудування. Так в чому секрет цього видатного літака? Науково-популярний фільм в 4 частинах дасть відповідь на це питання. Найбільш повна історія літаків сімейства Су-27. Унікальні кадри, повітряні зйомки, 3D анімація, інтерв'ю з конструкторами і льотчиками-випробувачами.
 

Дивитися онлайн фільм Су-27. Кращий в світі винищувач (2010) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Су-27. Кращий в світі винищувач (2010)
vod.com.ua © 2018.