Фільми онлайн
Далеко от войны 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Далеко от войны 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Далеко от войны 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Далеко от войны 4 серия онлайн
Молода дівчина Ліда в розпал Великої Вітчизняної війни живе в невеликому місті, в тилу. Коли всі чоловіки пішли на фронт, з Лідою залишився лише один вірний товариш - пес на ім'я Каштан, безрідний, але дуже відданий. Але одного разу сувора війна добралась і до Лідиного одного. Каштана побачили на вулиці і «мобілізували» до лав радянської армії та якості собаки-підривника.

Бажаючи врятувати Каштана від такої долі, Ліда звертається за допомогою до одного з солдатів «собачої» спецчастини. Боєць Старих обіцяє врятувати пса, але незабаром розуміє, що з Лідою його пов'язує не лише це слово: дівчина і молодий хлопець відчувають один до одного глибоку симпатію. Але крихке щастя двох закоханих не триватиме довго - дуже скоро в частину прийде наказ про її розформування і знищення підготовлених собак, так як вони більше не потрібні.

Далеко от войны 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Далеко от войны 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.