Фільми онлайн
Примножує печаль 12 серія
1 сезон - 12 серія
Дивитися онлайн!

Примножує печаль 12 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Примножує печаль 12 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Примножує печаль 12 серія онлайн
Вірний Кінь, Хитрий Пес, Жвавий Кот - так вони називали один одного з дитинства. Вони - це офіцер Інтерполу Сергій Ординців, «олігарх» Олександр Серебровський і Костянтин Бойко - олімпійський чемпіон з біатлону. Колись троє однокласників грали в індіанців і думали, що їх дружба на все життя.

Потім на хвилі перебудови вони разом вчилися робити гроші. Скоро з'ясувалося, що ділові здібності Ордынцева дорівнюють нулю, Бойко схильний до відчайдушного авантюризму, а ось Серебровський - справжній фінансовий геній.

І ось тепер Бойко хоче вбити Серебровського, який забрав у нього кохану жінку, вкрав гроші, а самого Бойка запроторив за грати. Серебровський викликає з Франції Ордынцева, щоб Вірний Кінь завадив Жвавому Коту помститися - хоча б в ім'я їхньої колишньої дружби...

Примножує печаль 12 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Умножающий печаль 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.